تصویر لوگو حس تازگی

داستان شروع یک حس خوب

حس تازگی روایت دلواپسی‌های بانوان هنرمند همه دنیاست. بانوانی که یا شاغل در جامعه هستند یا درگیر رشد و تربیت نسل‌های آینده، در خانه. این بانوان هنرمند اهمیت آشپزی و تغذیه را فراموش نکرده‌اند و می‌دانند که برای رسیدن به آینده و اهدافشان باید بدنی سالم داشته باشند. اما هیچ‌وقت امکانات و ابزاری را در اختیار نداشته‌اند که بتواند به طور دائم در دسترس و طبق نیازشان باشد. برای همین حس تازگی با آگاهی از این نیاز مهم، به کمک تیم‌های حرفه‌ای و متخصص، دانش‌های نهفته در فرهنگ غذایی پربار ایران و جهان را سوار بر تکنولوژی، هوش مصنوعی و فناوری‌های روز دنیا کرده است. تا یک دستیار آشپزی و مشاور تغذیه هوشمند و اختصاصی را مطابق با نیاز هر شخص در هر لحظه از شبانه‌روز در اختیارش قرار دهد.

پیشینه حس تازگی

فرایند کاری برند حس تازگی در سال 1395 و با هدف حفظ فرهنگ غذایی ایران که تا حد زیادی رو به فراموشی رفته، آغاز گردید. به مرور زمان و با تحقیقات بیشتر، برنامه‌های این برند یک گام فراتر رفته و پیوند فرهنگی ایران و دیگر ملل جهان در زمره اهداف این برند قرار گرفت. حالا این برند می‌کوشد در ارتباط بخشیدن میان فرهنگ‌های مختلفی که سفره جهانی را رنگین کرده‌اند، موثر باشد.

شخصیت حس تازگی

شاید به جرات بتوان گفت، برند حس تازگی، به مثابه اندیشه‌های تخصصی افراد دانشمندی است که می‌خواهند دانش خود را فراتر از یک برنامه، نامه یا کتاب، در بستری بزرگتر و عمیق‌تر و با پوشش یک برند جامع و مشخص، به گوش همگان برسانند. والاترین هدف تیم حس تازگی آن است که، این فرهنگ و گنجینه با ارزشی که سینه به سینه از نسلی به نسل دیگر منتقل شده‌ است را حفظ کرده و در انتقال آن کوشا باشند.

ارزش های حس تازگی

برند حس تازگی با نهایت امانت‌داری و دلسوزی در حفظ فرهنگ غذایی ایران می‌کوشد تا با روش‌هایی نوین، علمی و آگاهانه در ارائه الگوی غذایی مناسب افراد جامعه و فرهنگ سازی در زمینه دور ریز مواد غذایی، همچون یک راهنما، کمک رسان باشد. افراد حاضر در تیم حس تازگی در تلاشند تا با تخصص خود، پاسخگوی اعتماد خانواده‌هایی باشند که می‌خواهند با کمک گرفتن از حس تازگی فرهنگ غذایی اصیل ایران را وارد سفره خود کنند. در کنار تمام این‌ها والاترین ارزش این برند، حفظ رابطه صمیمانه تمامی فرهنگ‌هاییست که بر سر سفره رنگین جهانی نشسته‌اند و به دنبال نقطه‌ اتصال، به دستان یاری‌ رسان یکدیگر می‌نگرند.

سفیران حس تازگی

شما به عنوان افرادی که به برند حس تازگی افتخار داده و ما را همراه و همسفره خود کرده‌اید، هر کدامتان به مثابه سفیری ارزشمند برای ما محسوب می‌شوید. توجه داشته باشید که شما تنها حامیان یک برند با نام حس تازگی نخواهید بود، بلکه سفیر و حامی قدرتمندی هستید که فرهنگ غنی غذایی ایران را حفظ کرده و از فراموش شدن این گنج با ارزش در هیاهوی زمان جلوگیری می‌کنید؛ در مقامی بالاتر نیز همچون سفیر صلحی دلسوز در پیوند هرچه عمیق‌تر فرهنگ‌ ملل گوناگون جهان، دخیل خواهید بود.

شکرنامه حس تازگی

خدای منان را عرج می‌نهیم که به ما، تیم حس تازگی، این توفیق را عطا فرموده تا در مسیر این مهم گام برداریم؛ ما نیز به پاس این لطف الهی نهایت تلاش خود را به کار می‌بندیم تا با پشت کار و دلسوزی، این میراث ارزشمندی که سالیان دراز سینه به سینه چرخیده و به دست ما رسیده را دریافت و در جهت حفظ و انتقال آن به آیندگان کوشا باشیم. باشد که این کوشش مثمر ثمر بوده و نتیجه این تلاش نهایت خیر و برکت، برای ما و تمامی افرادی که از این دستورات استفاده می‌کنند را به همراه داشته باشد. این گنجینه چون امانتی با ارزش در قلب و دستانمان محفوظ بوده و بهانه‌ای برای پیوند هرچه عمیقتر فرهنگ‌ها و قومیت‌های کهن برخواسته از این مرز و بوم گهربار و دیگر ملل است.

تیم حس تازگی

درباره تیم حس تازگی

یک ایده ممکنه در یه لحظه به آدم الهام بشه! اما تا بخواد به حقیقت بپیونده زمان میبره؛ البته که تلاش زیادی هم میخواد. نقشه ها کشیده میشه، طرح ها ریخته میشه تا شکل بگیره و رشد کنه، اونوقته که مثل یک پرنده بالهاش رو باز میکنه و به پرواز در میاد. از یه ذهنی به ذهن دیگه میره و از یه دستی به دست دیگه و برای یک یا چند نفر دیگه هم الهام بخش میشه. از سرزمینی به سرزمین دیگه میره، از مرز ها میگذره، تغییر می‌کنه و به کمک اون تغییرات، به تکامل میرسه. اینجاس که اون ایده، اون جرقه کوچولو، جان مضاعفی میگیره و ایندفعه با قدرت بیشتری به پرواز در میاد و اونقدر اوج میگیره، که هیچ کس تصورش رو هم نمی‌کرد؛ حتی اونی که اولین بار این ایده به ذهنش خطور کرد. ایده هامون ما رو به هم نزدیک می‌کنن، ما باهم کار می‌کنیم تا اونها رو به واقعیت تبدیل کنیم. ما با همدیگه تغییرات بزرگ ایجاد می‌کنیم و با کمک همدیگه اتفاقات خوبی برای هممون رقم میزنیم.

تماس با ما

اطلاعات تماس

از طریق یکی از راه های زیر می توانید با تیم حس تازگی ارتباط برقرار کنید

  • 021-33444972 - 021-33444975 - 09134470278
  • info@hesetazegi.com
  • دفتر مرکزی: بلوار محلاتی جنب کوچه وفایی برومند پلاک 597 واحد 7
  • دفتر تحقیقات و تغذیه: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان حافظی( ارغوان غربی )، پلاک 7 مرکز رشد انستیتو علوم تغذیه ای و صنایع غذایی کشور
ارسال پیام